Зателефонуйте нам: 380 44 366 26 74 - E-mail: alfa@ied.org.ua

Переваги індукційного нагріву

Чому краще обрати індукційний нагрів ніж конвекційний, променевий, нагрів відкритим полум'ям або інший спосіб нагріву? Ось короткий огляд основних переваг, які пропонує сучасне напівпровідникове індукційне обладнання нагріву для бережливого виробництва:

Оптимізація технології виробництва

Індукційний нагрів усуває недоліки якості виробництва, пов'язані з відкритим вогнем, нагріванням пальника та інших методів. Після того як система правильно налаштована і встановлена, змін у процесі нагріву не відбувається; нагрів повторюваний і послідовний для кожної деталі. У сучасних автоматизованих системах, точний контроль температури забезпечує рівномірний нагрів. Живлення можна миттєво включити або вимкнути. Із засобами контролю температури, сучасні системи індукційного нагріву мають можливість вимірювати температуру кожної окремої частини деталі. Фіксація, рух заготовки вгору або вниз може бути запрограмовано залежно від технології.

Максимальна продуктивність

Виробничі показники можна збільшити, тому що індукція працює дуже швидко; тепло розповсюджується безпосередньо і миттєво (приблизно більше 2000º Ф за1 секунду) всередині заготовки. Запуск відбувається практично миттєво; не потрібно розігрівати або охолоджувати заготовку окремо для повтору циклу. Процес індукційного нагріву може відбуватись у одному виробничому приміщенні , поруч з обладнанням холодного або гарячого штампування, замість відправки партій деталей до віддаленої зоні печі. Наприклад, пайка м'яким або твердим припоєм - процес, на який раніше потрібно багато часу, тепер може бути швидким, автоматизованим і послідовним виробничим процесом.

Підвищення якості продукції

За допомогою індукції, заготовка нагрівається не вступаючи в безпосередній контакт з полум'ям або іншим нагрівальним елементом; тепло індукується всередині самої заготовки змінним електричним струмом. В результаті, ушкодження та брак продукції зводиться до мінімуму. Для досягнення максимальної якості продукції, заготовка може розміщуватись в закритій вакуумній камері або середовищі, що дозволяє усунути ефекти окислення.

Локалізація нагріву

Індукційний нагрів швидко призводить до нагріву конкретної ділянки деталі без нагрівання будь-яких навколишніх частин та середовища. Це продовжує термін служби фіксуючих механічних установок.

Екологічне обґрунтування

Індукційні системи нагріву не потребують традиційних викопних видів палива; індукція є екологічно чистим процесом, який допоможе захистити навколишнє середовище. Індукційна система покращує умови для роботи ваших співробітників за рахунок усунення диму, тепла, що відходить, шкідливих викидів і гучного шуму. Нагрів є безпечним і ефективним, без відкритого полум'я, що усуває загрозу для оператора та полегшує процес. Непровідні матеріали не реагують на індуковане магнітне поле і можуть бути розташовані в безпосередній близькості від зони нагріву без пошкоджень.

Зниження енергоспоживання

Втомилися від збільшення рахунку за комунальні послуги? Індукційний нагрів це однозначно енергетично ефективний процес, що перетворює до 90% від витраченої енергії в корисне тепло тоді ж як нагрівні печі, як правило, перетворюють лише 45% і не є енергоефективними. А оскільки індукція не вимагає прогріву або циклу охолодження, то час очікування та втрати тепла зведені до абсолютного мінімуму. Повторюваність і послідовність процесу індукційного нагріву надає йому високий ступінь сумісності з автоматизованими системами.